Zavřít popup okno Přejít na formulář registrace

Videomarketing, nový nástroj komunikace

3 důvody, proč dělat viDeomarketing

1

ZÍSKÁTE NOVÉ ZÁKAZNÍKY

Marketingová komunikace stojí na kvalitním a zajímavém obsahu, poskytujícím praktické informace, které zákazníkům zpříjemní život. Video dnes stojí na první příčce.
2

PŘIPOUTÁTE SI STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY

Pokud nechcete prodávat jen „cenou”, můžete využít vliv pozitivních emocí, ukázat svůj super tým nebo vykouzlit úsměv – nejlépe reklamním videospotem.
3

SVÝM ZÁKAZNÍKŮM BUDETE SCHOPNI PRODAT VÍC

Lidé dnes nejsou ochotni číst, ale naopak s velkou chutí konzumují videoobsah. Využijte sílu a oblibu produktového videa a videonávodů. Motivujte své zákazníky k dalším nákupům.
Další důvody

VIDEOMARKETING

Moderní marketingová komunikace potřebuje image,
odborné, funny i produktové video. 

Vaši zákazníci nechtějí vidět co potřebujete prodat, ale čím jim prospějete!

Komunikujte s nimi novým způsobem:

BAVTE

své zákazníky
Jak na to
Vytvářejte pestrou komunikaci. Firmy si často pletou sociální sítě s newsletterem. Neprodávejte a neobtěžujte, pobavte! Zatímco 5 řádků textu na FB je moc, minutové zábavné video je přesně to, co zákazník potřebuje.
Máte videonávod, jak sestavit váš výrobek? Hoďte ho na YouTube. Váš zákazník tuto pomoc ocení a navíc bude vědět, že vás zde vždycky najde. Do budoucna přijde hledat recenze, novinky a další.

Newsletter

Neprodávejte zboží, prodávejte jeho užitek! Ukažte, kolik legrace si s ním zákazník užije, kolik s ním ušetří času apod. Doplňte vaše newslettery o odkazy na videa vašich výrobků. Prodávejte emoce a budete o 10 kroků před konkurencí.

Zákaznický servis

Chcete zákazníkovi sdělit, proč má využívat jen autorizovaný servis? Použijte vtipné video o dvou zákaznících a odlišné péči o výrobek. Pobavíte a připomenete, jak prevence a péče prodlouží životnost vašeho zboží.

UŽ VÍTE PROČ POTŘEBUJETE
HODNĚ VIDEA?

A VÍTE, KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?
Stáhněte si náš aktuální ceník

Budujte status experta

Prodáváte školení? Odborné knihy? Odborné služby? Pak dejte svým klientům malou ochutnávku. Připravte pro ně ukázkové video a poskytněte jim reálnou představu o tom, co nabízíte.

Novinky

Nic nemůže představit novinku lépe než video. Můžete v jednom PR článku popisovat na celostraně, jak je váš výrobek skvělý a inovativní? Prezentujte své novinky pomocí videa a sbírejte 3x více objednávek než doposud.

Eventy

Nejlepší vzpomínka a propagace eventů je na videu. Dejte svým klientům možnost zavzpomínat na úspěšnou akci a ukázat, že to umíte i jinak než v kanceláři a za pulty obchodů. Díky videu se na úspěšný event nezapomene.

Case studies

Ukažte svým klientům, jak úspěšné jsou vaše produkty a podložte to fakty. Nechte promluvit nezávislého odborníka a podpořte svoji prezentaci. Nezávislý nadhled posílí vaše prodejní argumenty.
NAPIŠTE NÁM SVŮJ EMAIL
E-mail byl uložen.
NEBO NÁS NAJDETE
© Copyright 2018. Jakékoliv užití obsahu stránek www.video-video.cz včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií a videa je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.
powered by seventy7 s.r.o. | www.seventy7.cz